Brak wyłączeń

UWAGA! Oferta Pracy - ELEKTROMONTER

Oferta pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Elektromonter

Miejsce pracy: Oczyszczalnia Ścieków ul. Droga Owidzka 3a, 83-200 Starogard Gdański

Opis stanowiska:

- wykonywanie czynności związanych z nadzorem i bieżącym utrzymaniem w sprawności technicznej - pod względem elektromechanicznym  - maszyn i urządzeń należących do Wydziału Gospodarki Ściekami,

- przeprowadzanie okresowych pomiarów elektrycznych i przeglądów w celu zapewnienia ciągłości pracy.

Oczekiwania wobec kandydatów:

- wymagane: świadectwo kwalifikacyjne D i E powyżej 1 kV,

- wykształcenie minimum zawodowe (preferowane: elektryk, elektromechanik, automatyk),

- prawo jazdy kat. B,

- umiejętność pracy w zespole, sumienność, odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie, samodzielność, dyspozycyjność,

- mile widziane: doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka lub elektromontera.

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

- pracownicze świadczenia socjalne,

- przyjazną atmosferę pracy.

Kandydaci zainteresowani rekrutacją  na stanowisko Elektromonter proszeni są o składanie CV osobiście, listownie lub przesłanie na adres e-mailowy: sekretariat@star-wik.pl  w terminie do 11.12.2023 r.

Oferty powinny zawierać własnoręcznie podpisany Załącznik Nr 1 do Zasad przestrzegania RODO w postępowaniu rekrutacyjnym w PWiK STAR-WiK Sp. z o.o. w Starogardzie Gdańskim.

Zał. nr 1 Oświadczenie kandydata pdf
Zał. nr 2 Klauzula pdf